Klinika Stomatologii Rodzinnej

  13 432 38 29 lub 13 43 66 806
 606 306 704  adres: Krosno ul. Grodzka 53
Klinika specjalizuje się w leczeniu implantologicznych, periodontologicznym oraz zabiegach plastycznych w jamie ustnej
Od 18 maja 2020 klinika wraca do stacjonarnego trybu pracy.
Można ustalać terminy wizyt i przyjęć u wszystkich lekarzy .

Dębica: przyjęcia w gabinetach
Manufaktura Zdrowia ul. Rynek 32

KONTRAKT z NFZ
(ogólnostomatologiczny)
Zobacz więcej >>

*oferta dotyczy implantów f-y  AB ( Izrael). Oferta ważna do wyczerpania zapasów!
 
Oferujemy implanty firmy izraelskiej AB , znakomitej jakości, które wszczepiane są w naszej klinice od wielu lat. Implanty AB są dobierane indywidualnie . Poszczególne rodzaje implantów AB można dobierać i wszczepiać w różnych sytuacjach klinicznych; od implantów jednoczęściowych  służących do utrzymywania protez ruchomych ( np. całkowitych protez akrylowych) jak i implantów do koron i mostów. W ofercie kliniki mamy  implanty super krótkie 6mm! umożliwiające u wielu pacjentów  unikania zabiegów rekonstrukcji kości oraz np podnoszenia zatok szczękowych. Oczywiście w przypadkach gdy tego  wymaga sytuacja pacjenta  i gdy to jest najlepszy sposób odtworzenia defektów braku podłoża kostnego , zabiegi takie jak: podnoszenie dna zatoki szczękowej , GBR oraz przeszczepy kostne są w  klinice wykonywane  od wielu lat z dużymi sukcesami.
W ofercie są  także tak zwane mini-implanty od średnicy 2,4mm.
 
W klinice wkonywane są zabiegi z użyciem szablonów chirurgicznych , których użycie zmniejsza uraz podczas zabiegu i umożłiwia zaplonawanie maksymalnie dokładnego zabiegu wszczepu implantów.
 
Zapraszamy Pacjentów do kontaktu i konsultacji . Ostateczna kwalifikacja i uszczegółowienie kosztów indywidualnych podlega ocenie lekarza podczas wizyty kwalifikacyjnej.